toonikum eakale? 07.11.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere?
kas ja millist toonikumi võiks meie valguse/päiksevaesel talvel võtta,üldiselt hea tervisega,75-aastane naine?
Tänan!
Mari

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Tarvitage Gerimax Ginseng toonikumi.
Gerimax Ginseng toonik sisaldab Korea zenshenni juure (Panax Ginseng C. A. Meyer) standardiseeritud ekstrakti, mis tagab, et iga annus Gerimax toonikut sisaldab samasuguses kõrges kontsentratsioonis aktiivseid ginsenosiide.
Gerimax Ginseng tooniku soovitatav ööpäevane annus (15 ml) vastab 800 mg-le puhtale zenshenni juurele. Meditsiinilised uuringud tõestavad, et zenshenn aitab vähendada väsimust, tõstab organismi vastupanuvõimet stressile ning parandab vaimset ja füüsilist töövõimet.
Soovitatav ööpäevane annus: 15 ml.

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits