külmetavad jalad 29.10.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere.
Minu jalad külmetavad pidevalt ja samas on niisked.Kas Ginko Biloba ja B-grupi vitamiinid laiendavad veresooni?Seega peaks ju ka külmetamine vähemaks jääma,aga kui pikk see ravikuur peaks olema,et tulemus tunda oleks?
Vabandan,kui küsimus rumal tundub.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ginko ja vitamiinide kasutamise kestust ei ole piiratud. Ginko näidustuseks on muuhulgas perifeerse verevarustuse häired.
Lisaks sellele soovitaks paikseid vereringet parandavaid salve, neid saate apteegis valida mitmeid.
Hea tulemuse annavad ka jalavannid vannisooladega, külma-kuumadush, massaaz, võimlemine ja soojad sokid.
Terviselehes on sellest ka veidi juttu, lugege linki:
http://www.terviseleht.ee/200210/10_n6u.php

Tugevat tervist soovides,
Kalle Kurvits