iluravi armidele 28.10.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!

Mind huvitab, et kui mul on olnud 1995'ndal aastal önnetus, mille järgselt minu nägu kaunistab arm,mis saab laguse suust ja löpeb pösesarna all. Arm ise on nagu kääridega löigatud, st läbi naha. MIllised oleksid need kreemid vöi vahendid, millega saaks armkudet veidigi parandada? Alguses ma mingit kreemi isegi kasutasin, aga hetkel ei meenu selle nimi :(

Parimate soovidega, Epp :)

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ravim on Contractubex, info on aadressil:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=7592
Mina alustaksin ilukirurgi kosultatsioonist. Dr. Pree vastab ka kliinik.ee-s.

Kannatlikku meelt soovides,
Kalle Kurvits