Femisoja ja Linoladiol 27.10.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Mind huvitab, mida sisaldab endas ja millal on kasulik Femisoja?
Mis otstarbeline salv on Linoladiol N?
Tänan!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Femisoija koostises on sojajahu, kibuvitsamarjad ning linaseemned. Vahend on kasulik toidulisand naistele, eriti üleminekuea alguses. Komponendid sisaldavad taimseid östrogeene (flavonoidid, lignaanid).
Linoladiol N on retseptiravim, toimeaineks naissuguhormoon östradiool.
Põhjaliku info leiate:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=20312

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits