lubrikant (geel) 22.09.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere! Olge kena, öelge, kas saab meie apteekidest leida lubrikant-geeli "Baljan", mida toodetakse Venemaal? Olen kuulnud, et ta sisaldab teepõõsa õli (масло чайного дерева), mis on hea naistehaiguste ennetamiseks ja kergendab intiimelu. Kui juse sellist geeli leida ole võimalik, äkki soovitate sarnast ja efektiivset?
Olen tänulik vastuse eest. Julia

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

On tõesti sarnane toode, nimeks Femigel, teepuuõli sisaldav looduslik tupegeel naistele valgevooluse, tupekuivuse ja ärritusnähtude korral.
Täielik info on aadressil:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=30236

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits