ravim unetuse vastu 22.09.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Ma vaevlen juba pikemat aega unetuse all.Alguses mõtlesin,et ehk läheb üle,olen ju nii noor,aga ei läinud üle.See ajab lausa hulluks,kui 3 ööd järgemööda sõba silmale ei saa!Missugune oleks parim ravim(eeldades,et see ka tõesti mõjub-nõrgatoimelised ei mõju mulle absoluutselt)ja kust seda ravimit saaks?Kas unerohi vajab retsepti?Kas retsepti annab perearst?
Aitäh!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Uinuti saamiseks on vajalik retsept.
Iga ravim mõjub erinevalt ja unetuse põhjus nõuab kindlasti uurimist arsti poolt. Retsepti võib anda ka perearst ja ravimid on piisavalt efektiivsed.
Taimsed vahendid on mõistagi käsimüügis.

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits