õunaäädikas 05.09.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tervist,ei teadnud täpselt kelle poole pöörduda.Aga küsimus on järgmine:olen kuulnud palju jutte õunaäädika kasulikust mõjust organismile.Joon igal hommikul lahjendatud õunaäädikajooki meega ja küsimus oleks,et kas mingi aeg peab vahet ka pidama või ei ole see oluline.
Ette tänades K.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Mul isiklikult puudub usk sellesse. On toidulisand, tarvitage oma mõistuse kohaselt, kasutuse kestust ei ole piiratud.
Aga kas ikka jõuame ja peame kõike seda endale sisse kühveldama, mille üle keegi kusagil väidab, et on kasulik.

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits