postinor 01.09.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

kondoomi purunemise tõttu võtsin umbes 3 tundi peale vahekorda postinori tableti ja järgmise u 5 tundi peale seda.nagu ma nüüd olen aru saanud oleks pidanud teise tableti 12tundi peale 1.st võtma või ei ole see nii oluline?päevad on 3päeva hilinenud.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Nüüd on hilja arutleda.
Ravimite maksimaalne toime on siis kui kasutatakse täpselt juhendi kohaselt.
Tsükli segi minek Postinori puhul on pigem ootuspärane, liigselt veel muretsema ei pea minu arvates.
Enda rahustamiseks ostke rasedustest.

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits