allergia 21.07.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Laps on allergiline mesilasmürgile. Sai laupäeval mesilaselt randmele nõelata, esmaspäevaks oli käsi ikka küünarnukini tugevalt paistes. Perearst kirjutas välja Aeriuse, aga kodus infolehte lugedes ei leidnud mingit märget paistetuse alandamise kohta. Kas sellest rohust on ikka antud juhul abi?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Aerius on allergiaravim. Paistetus on allergilise reaktsiooni tagajärg ja alaneb omasoodu. Aerius oli vajalik, et vältida allergilise reaktsiooni süvenemist.

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits