kondoomid on kitsad 19.07.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

mida teha kui ükski kondoom peale ei mahu? apteegid aidata ei oska ja igasugused XXL kondoomid ka pigistavad koledasti. kas on kuskilt võimalik kasvõi eritellimusel midagi sobivat leida? (suguti ümbermõõt 15cm, kui õigesti mõõtsin)

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kasutage kummikinnast, materjal on sama ja kandideerige Guinnessi rekordiraamatusse.

Tervitades,
Kalle kurvits