mälu nõrgeneb 23.06.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Mida Teie soovitaksite apteegist mälu parandamiseks 53.a. naisele?
Tänan!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Laialt kasutusel on hõlmikpuu, Ginko Biloba preparaadid. Neid on apteegis mitmeid. Näiteks Bio-sarja kuuluv Bio-Biloba, mille tablett sisaldab 100 mg standardiseeritud hõlmikpuu ekstrakti.
Hõlmikpuu koostisesse kuuluvad flavoonglükosiidid ja terpenoidid.
Preparaat aitab leevendada mälu ja kontsentratsioonihäireid ning väsimust vanemas eas, samuti perifeerse verevarustuse häireid (käte ja jalgade külmetamine).
Täielik info on aadressil:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=23816
Kopeerige see internetibrauseri aadressiväljale ja vajutage Enter.

Teiseks julgeks soovitada sojaletsitiini ja glutamiinhapet sisaldavat Glutafekti. Glutafekt on looduslik preparaat kontsentratsioonivõime suurendamiseks, õppimis- ja mõtlemisvõime tõstmiseks. Glutafekt suurendab aju töövõimet.
Pikem jutt on aadressil:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=16257
Letsitiini ja erinevate mineraalidega (fosfor, mangaan) kombinatsioone on apteekides palju.

Edu ja tugevat tervist soovides,
Kalle Kurvits