mure 26.05.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere
Mul on juba mitu aastat olnud pepu peal vistrikud. Olen proovinud Cutasepti aga see ei aidanud. Ega ei ole mingit kreemi mis võtab armid ära.
Ette tänades A

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Väga heade raviomadustega on teepuuõli. Apteegis on mitmeid vahendeid sellega, ka vistrikupulk.
Ja veel, lisan oma naiskolleegide soovituse, mille hetk tagasi sain: proovige pepule päikest anda (või solaariumi) ja sööge pärmi või pärmitablette.

Armide raviks sobib Contractubex, info leiate:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=7592

Tervitades,
Kalle Kurvits