Reuma, kopsud 20.03.18 / Ravimid

Külastaja küsib:

Soovin konsulteerida proviisor Kalle Kurvitsaga.
Küsimus selline, et kas ravimile IMURAN on ka asendajat ja mille vastu ma seda täpsemalt võtma pean? Mul on läheduses nii Koonga kui Pärnu-Jaagupi apteegid, aga kummaski pole seda ravimit kohe saada, peavad enne tellima. Kas selle ravimi tarbijaid on nii vähe või on see mingi hullu haiguse vastu? Reeglina saab rohu ju apteegist kohe, kui ostma lähed. Olin Tartus uuringutel, m.a. augusti algul, perearst saatis röntgenisse ja dr. Moon uuringutele. Seal avastati ka reuma(käed). Pisut varem pani dr. Metsa diagnoosi "madelungi haigus", opp pidi olema 3. augustil 2017, Pärnus, aga eelmisel päeval läksin Tartusse. Näed siis, milline tõbine sugulane sul on...Kui vastad, palun kirjuta e-mailile.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere

Imurani kasutamise üks näidustusi on reuma tõesti. Täpsemalt saab selgitada arst
Kogu info on kirjas lisatud eestikeelses kasutusjuhendis.
Odavam koopia on olemas, selle nimi on Atsimutin.
Ei Imuran ega Atsimutin ei ole kindlasti igas apteegis pideval müügil, pigem vähestes.

Kalle Kurvits