Septolete plusi mõju Yasminellele 28.10.10 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!

Kas Septolete plus imemistablettidel on mingit kõrvalmõju Yasminelle pillide toimele? Kuna need Septolete tabletid ei koosne ainult looduslikest toimeainetest, siis sellest tingituna ka selline kahtlus tekkis.

Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Yasminelle infos on toimet vähendavad raviained loetletud ja Septolete Plus komponente seal hulgas ei ole.
Septolete toime on paikne.

Kalle Kurvits