Antibiootikum Amoxicillin 07.04.10 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,

sooviksin infot sellise ravimi kohta nagu Amoxicillin.
Kas tasuks seda kasutada akne puhul?
Plaan on osta 120 tabletti lehelt: http://www.cheap-amoxicillin.com/
Tundub, et seal pole retsepti vaja, kui usaldusväärne ja mõttekas oleks sealt tellida?
Kas hinnad on soodsad?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

esiteks, niiviisi ravimit osta on sulaselge lollus ja risk, võite saada võltsingu ja kaevata pole kuhugi;
teiseks, retseptiravimitega iseravimise õpetust proviisor ei jaga, sellised ravimid määrab arst ja kes niiviisi müüb las see ka õpetab;
kolmandaks, see ravim pole ka meil eriti kallis;
neljandaks, kuna meil on ravimite internetikaubandus keelatud, siis korjab Eesti Post selle nagunii välja, saate rahalise kahju;
Kui vajate akne ravi retseptiravimiga, pöörduge arsti poole.

Kalle Kurvits