puugivaktsiin 30.05.08 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere

Kuna puugivaktsiin jälle lõppenud, aga mu lastel on teine vaktsiin tegemata, siis lootsin et äkki mu välismaal elav sugulane aitab mind. Talle soovitati apteegist imunie 0.25 junior. Kas see sobib puugivaktsiiniks?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ei saa kahjuks öelda, teie toodud nimi on vigane, sest isegi neti suurim otsimootor Google leiab sõnale Imunie ainult paarkümmend vastet ja ükski arusaadavas keeles ei ole puugivaktsiini oma.
Meil on puugivaktsiin siiski liikvel, seda on tulnud igal nädalal isegi, kogused on tõesti väikesed ja hajusad, aga need kes on jätnud retsepti mõnda hästivarustatud apteeki, on saanud kõik.
Kahjuks eelistab suur osa inimesi apteegist apteeki helistamist, tehes seda päevast päeva, usaldamata oma retsepti kuhugi jätta.

Kalle Kurvits