Küüned 07.02.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
ma ei suutnud leida õiget inimest kellelt abi saada, seega otsustasin pöörduda teie poole. küsimus on siisjärgmine: Kuidas/Millise vahendiga saaks muuta küüned tugevamaks, et nad ei lõheneks. Mul on nii, et just teatud küüned lõhenevad ja murduvad üest kohast. tahaksin ilusaid pikki küüsi :) Äkki oskate soovitada mõnda küünetugevdajat?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Apteegis on Micro Cell ravilakkide seeria just selleks.
Ühe kirjeldus on siin:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=43893

Lisaks võiks kasutada VEGA HAIR-SKIN-NAILS CAPS N30, see on toidulisand täiskasvanutele juuste, küünte naha ja luustiku tugevdamiseks.

Kalle Kurvits