naistepuna kapslid 14.01.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Lugesin selle (Cesradyston) kohta inernetist ning mulle jäi selgusetuks, kas neid peab võtma mitmeid kuid (nt pool aastat) järjest või võib võtta ka näiteks ainult 1-2 kuud?
Ja veel - kas neid tohib koos võtta vitamiinidega, kus sees ka Q10?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Lugesin minagi ja seal oli lause:
Ravikuur ei ole ajaliselt piiratud.

Täielik info aadressil:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=7941

Ka muu jutt on seal kirjas. Vitamiinid ja Q10 ei ole vastunäidustatud.

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits