zyban 16.06.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

kas see on suitsetamisvastane ravim, kas on suitsetamisvastaseid tablette ja kuidas need möjuvad

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Zyban on antidepressant, mida kasutatakse abistava vahendina suitsetamisest loobumisel koos motivatsioonilise toetusega nikotiinsõltuvatel patsientidel.
Ravimi määrab arst. Info leiete aadressilt:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=30338

Parim vahend suitsetamisest loobumiseks on omaenda tahtejõud.

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits