HCG 06.02.23 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Viimane menstruatsioon algas 18dets 2022.
Arstil käisin juba 19 jaanuar(sest 3 aasta sisse jäänud 1katkemist ,2peetumist)
19jaanuar tehti HCG 200
23jaanuar näit juba 1531
2veebruar näit 48300
Olen eelnevalt ka sünnitanud/rase olnud, aga hcg on alati nö piiripealne olnud (iga 2-3x päeva tagant alguses täpselt topelt)
Sel korral tunduvad näidud minu jaoks liialt kõrged olevat? ( peale 6000 pidi vast tõus aeglasem ka olema)
Milles võib asi olla, et tõus selline? Googeldades leiab igasugu vastuseid - aga neid tõepähe võtta ei soovi!
Arst 16.02

Parimat

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 27-aastane

Raseduste iseeneslike katkemistega on süvendatult tegelenud Tartu Ülikooli arst-õppejõud dr Kristiina Rull, otsing "Kristiina Rull" annab palju artikleid ja akadeemilist informatsiooni.
Vaid numbrid ei anna kõike teavet kogu organismi ja raseduse kohta. Selleks on ikka kogu anamnees, tähtsaim uuring on günekoloogiline ultraheliuuring. Kui on soov sünnitada, siis kiiret ei ole, aeg annab arutust ja kõik saab selgeks. Rasedusega peaks arvel olema enne 11+6. Võite plaanilises korras konsultatsiooniks pöörduda dr Kristiina Rull.

G.Litter M.D.
naistearrst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7