Rasedus ilma vahekorrata ja seemnepursketa 26.08.15 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere,

Kui suur on tõenäosus rasestuda põgusast suguelundite kontaktist ovulatsiooni peeioodil. Vahekorda ei toimunud, seemnepurset ka mitte. Eelspermat oli enne väike tilk aga see sai ära pühitud. Puudutamise hetkel ei ole aga kindel, kas eelapermat oli.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, tõenäosus rasestumist selliselt on ebatõenäoline, kuna seemnepurset pole olnud. Dr Kadastik