Päevade esilekutsumine 03.07.13 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere, ma siin mõned päevad tagasi küsisin, et kuidas oleks võimalik päevi esilekutsuda. Te ütlesite, et beebipillide või Duphaston tablettidega. Kuna ma kombineeritud beebipille võtta ei saa, kuna auraga migreen, siis mis variant on Duphastoniga? Üks arst ütles mulle, et see variant küll langeb välja. Kas on veel mingeid variante? Cerazette pillid on vaid, mis ma tablettidest saan tarvitada, aga nendega vist ei õnnestu päevi edasi lükata ega esile kutsuda.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Andmetest selgub, et olete 34-aastane.
Ma pole teid kunagi näinud, seetõttu soovitused on teoreetilist laadi.
Nii Cerazette kui ka Duphaston on kollakeha sünteetilised derivaadid. Vajate nõustamist naistearstil, mõlemad ravimid on retseptiga.
On olemas Pharmatex tampoonid, mis toimivad 24 tundi, need on käsimüügis Lätis, Leedus, Venemaal.
Kiiresti saate naistearstile fertilitas.ee
G.Litter, naistearst.ee, Piritalt