Kas raseduse suuruse järgi on võimalik määrata, millal täpselt toimus rasestumine? 09.04.13 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Kas on tõenäoline, et rasestumine toimus just 11.03 ja 12.03 olnud vahekordadest, kui tsükli pikkus on 28 päeva (+-1-2 päeva vahel kõikumine), viimase menstruatsiooni 1. päev 28.02, 02.04 veres määratus hCG näit 655 ning 09.04 uh määratud raseduse suurus 4 nädalat ja 5 päeva?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija! Andmetest selgub, et olete 28-aastane. Kahjuks vahekorra kuupäev ei ole enamasti viljastumise ega ka embrüo pesastumise kuupäev. Tegemist oleks ennustamisega, mida ehk ise paremini teate.
Ehk oleks abiks: isaduse tuvastamine: http://www.naistearst.ee/?pid=15&sid=1509
Rasedusaegne isaduse tuvastamine
Need ei ole küll kõige viimased andmed, aga ehk juhatavad teid edasi.
Võite ka pöörduda dr Marek Šoisi tasulisele eravastuvõtule lisainfo saamiseks.
G.Litter, naistearst.ee, Piritalt -Maarjamäelt