Pikad tööpäevad autos ja rasedus 11.06.12 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere

Olen 9.nädal rase ja töötan iga päev autos 8-10h. Sõidan palju erinevaid teid -nii halbu kui häid. Palju ka kruusateid, mis raputavad autot. Kas selline töö võib lootele kuidagi halvasti mõjuda?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. KUI rasedsuega on kõik korras, siis tõenäosus,et midagi juhtuks on väike. Samas võimalusel ikkagi ei ole hea järjset nii pikka aega autos istuda. Dr Kadastik