Rasedus ja kontroll erakliinikus 02.04.12 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Hetkel on mul rasedus 6+ 6. Eelneval aastal on 2 korda rasedus katkenud ( 8 n ja 3 n ). Nüüd on alles arst 10. aprillil ning olen mures, kas peaks käima eelnevalt kontrollis erakliinikus südamerahu jaoks, kuna mul puuduvad rasedusesümptomid. Kas on üldse võimalik minna erakliinikusse, kui plaanin arvele võtta TÜ Kliinikumis? On küll rindade valuliks ja suurenemine. Vahetevahel ka valud alakõhus, valge voolus on ka igapäevane.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere., kui tõesti olete murelik, siis võite alati minna erakliinuikusse kus tehakse UH uuring ja teie süda on rahul. Edaspidi võite loomulikult arvele minna mujale, see on teie otsus. Ka sünnitamine ei sõltu kus te olete käinud ka kus arvel olete. Dr kadastik