Günekoloogiline läbivaatus ja rasedus 17.08.10 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Kas günekoloogiline läbivaatus pärast ovulatsiooni võib kuidagi kahjustada võimalikku tekkivat rasedust?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Kindlasti mitte.
Günekoloogiline läbivaatus vastupidiselt aitab selgitada olukorda ja vajadusel adekvaatselt reageerida.
Kriitilistes olukordades on eriarstiabi ja günekoloogiline läbivaatus hädavajalik tulevaste raskete tüsistuste ärahoidmiseks.
Teie mure on asjatu ja põhjendamatu. Ei ole põhjust kartmiseks, tupe kaudu sünnitamata naisi inspekteeritakse väikesemõõdulise peegliga. Meil on kasutusel steriilsed ühekordsed leebed plastikpeeglid.
G.Litter, www.naistearst.ee, hetkel Maarjamäelt