kas on võimalik rasedus? 13.08.09 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

võtsin beebipille 7 päeva ja jätsin võtmata siis 3 päeva kuna sõitsin ära ja ununesid koju.3.päeval elasin seksuaalelu.4 päeval hakkasid päevad vist tngituna mitme pilli vahelejätmisest.Kas on oht et võisin rasestuda?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Unustasite kirjutada oma vanuse.
Risk on alati olemas.
Nüüd peate ootama, kui hakkab nn. õige menstruatsioon, siis alustage uue tabletilehega.
Enne uue tabletilehe alustamist tehke hommikusest uriinist rasedustest, mille saate osta apteegist. Kui menstruatsioon hilineb, siis korrake rasedusteste üks kord nädalas.
Uurige, kas meelespea.net-is on endiselt võimalik tellida pilide meeldetuletus.
Kui on probleeme pillide unustamisega, siis kaaluge EVRA plaastrite või Nuvaringi kasutamist juhul, kui te ei suitseta ja olete terve alla 35-aastane naine.
G.Litter, www.naistearst.ee