4.da astme rebendid.. 09.03.09 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

16 aastat tagasi oli väga raske sünnitus ja öeldi et 4.da astme rebendid.Peale seda läksin songaopile ja tulid ka hemorroidid,mis on siiani.Olen siiani hädas wc-s käimisega,ma tean et pean puuvilju ja täisteratooteid sööma aga ma ei söö neid.6 aastat tagasi tehtigi selle kõige pärast keisrilõige.Nüüd ootan jälle beebit ja ma ei ole siiani aru saanud arsti käest et kas nüüd tehakse jälle keiser.Ma küll väga loodan et tehakse,aga arst pole rasedaraamatusse küll kirjutanud et tuleb keiser teha.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tee. Teie anamneesi lugedes soovitaks keisrilõiget. Ülle Kadastik