Keisrilõikega sünnitamine 18.12.01 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere! Mul on olnud kaks keisrilõikega sünnitust ja üks abort peale neid.Kas ma võin veel ühe lapse saada.Mitu korda võb teha keisrilõiget?

Tänan!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Kindlasti tuleb teil teha ka nüüd keiser, kuna ees on 2 armi emakal. Teada on kõige enam tehtud 5 keisrit,kuid kõikidel juhtudel pole see võimalik, oleneb emakast. Kui emakas on peale keisrit liidetes või on muu probleem, siis järgmist rasedust teile lihtsalt ei soovitata.