rasedus peale puhastust ? 12.12.07 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

tere. mul selline mure
mulle tehti 26 sept puhastus kuna rasedus oli peetunud, 1 nov olid mul päevad, väga korralikud ja vererohked, mis peaks hea olema.täna juba 12 dets ja uusi päevi pole hakkanud tegin täna ka rasedustesti mis oli negatiivne.ei teagi mis võib selle põhjuseks olla, paar viimast päeva iiveldab, rinnanibud aga valusad küll ei ole. kas võin ikkagi rase olla või on mingi muu probleem.
aga kui ma nüüd oleksingi rase kas sellest midagi halba ei oleks et nii ruttu uuesti jäin ja millal test peaks näitama hakkama ?( olen 26 aastane ja on üks laps )arsiaja sain alles 6 jaanuariks
ootan väga teie vastust
kõike kaunist

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Välistatud rasedus pole. Sooviutaks teha uriinitest nädala möödudes uuesti. Vereproovist saab rasedust varem määrata, alates 10 päevast. Kui on rasedus, siis see näitab et teil on korras emaka limaskest ja võttis uue raseduse vastu.Dr Kadastik