Raseduse katkestamine 26.08.07 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen 16 nädalat rase olnud.Kuid ma ei soovi seda last,kuna olen 19 aastane ja mul on juba kodus viiekuune väike poiss.Sünnitasin ta keisrilõikega ja arst ei luband 2 aasta jooksul lapsi sünnitada.
Soovin kindlasti raseduse katkestada.Aidake!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Eesti Vabariigis kehtib "Raseduse katkestamise ja steriliseerimise seadus".
Saate tutvuda ka meie kodulehelt www.naistearts.ee.
Soovitan pöörduda www.fertilitas.ee, dr.Saarma või dr. Peili poole raseduse suuruse tasuliseks täpsustamiseks ja nõustamiseks.
Oluline on keiserlõike meditsiiniline põhjus ja näidustus.
G.Litter, www.naistearst.ee, Maarjamäelt