imelik tunne kõhus 11.06.07 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere,

Olin kaitsmata vahekorras päevade lõpus (ehk päevad olid kestnud kaks päeva). Peale seda on kõhus imelik tunne, oleks nagu gaasid ja kohati ka imelik õrn valulikkus (mida on küll vähe). Ei mäleta, et varem midagi sellist tundnud oleksin. Vahekorrast ja päevadest on möödas tänaseks kaks päeva. Söön ja joon samu asju nagu igapäevaselt, seega söögist midagi järeldada ei tahaks. Tunnen ka alaseljas imeliku pinget. Millega võiks olla tegu? Rasedusega vist ilmselt mitte?

Terv,
Murelik

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Menstruatsiooni ajal on kõrgem risk haigestuda sugulisel teel levivatesse haigustesse. Kui kaebused püsivad, siis broneerige aega naistearstile või suguhaiguste arstile-veneroloogile. Olulised oleksid uuringud urogenitaalsele klamüdioosile ja gonorröale, mis mõlemad võivad põhjustada viljatust.
Kiiremini saate eravastuvõttudele.
Unustasite märkida oma vanuse ja rasedusanamneesi.
G.Litter
www.naistearst.ee