SPIRAALI EEMALDAMINE 17.01.07 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere.Mure järgmine-mul eemaldati 06.nov.spiraal.Peale seda pole m tsükleid olnud.Rasedusteste olen teinud mitu.Kõik on olnud negatiivsed.Spiraal oli sees kolm aastat,sellel ajal tsükkel oli regulaarne.Enne seda ebaregulaarne.Kas on võimalik,et olen rase.Või on see mingi norm.reaktsioon peale spiraali eemaldamist. Ettetänades K.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tee. Soovitan pöörduda günekoloogi poole. Peale spiraali eeemaldamist ei ole normaalne kui mensest pole. Välistada ei saa rasedust, samas võib olla menstruatsioonitsükli häire. Dr Kadastik