Rasedus ja põletik 29.06.06 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere! Päevad olid mul viimati 24.mail. 2 päeva tagasi tegin rasedustesti ja see oli positiivne. Nüüd aga on tekkinud tupepõletiku või bakteriaalse vaginoosi sarnane voolus. Oma arsti ma kahjuks kätte ei saa, sest ta puhkab 6.juulini. Kas põletik võib olla rasedusele ohtlik? Mida ma ise põletiku leevendamiseks teha saaksin?

Ette tänades

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Kindlasti peate arsti poole pöörduma ja täpsustama oma põletiku põhjust, kuid seni soovitaks osta apteegist teepuuõli baasil preparaati FEMIGEL.
Info kasutaminse kohta on olemas preparaadil kaasas. Osta saate ilma retseptita. Dr Kadastik