SPIRAAL MIRENA 19.02.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Kas võib olla kehakaalu tõusu põhjus ja kas seda saab mingi analüüsiga kindlaks teha? Muidu sobilik igati. Kallis ka teine niisama ära ei tahaks võtta. Kas on teiste patsientidega samu kogemusi? Kolm kuud kaalujälgimist tõi kaasa AINULT kahe kilo kadumise.!!! Kipub kogunema vesi kudedesse.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere! Spetsiifiist analüüsi küll ei ole, kuid soovitaks pöörduda endokrinoloogi poole, kes võiks mingil määral teid abistada. Dr Kadastik