Rasedus 27.01.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on järgmine küsimus: kas see on tõsi, et kui on menstruatsiooni häired, siis rasestumine on võimatu.

Ettetänades

Alina

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Alina!
M. tsükli häirete korral on raseduse tõenäosus madalam või väga väike ehk juhuslik.