saun 26.01.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Ilusat algavat nädalat!

Minu küsimus on järgmine, mida arvate sõnapaarist saun ja rasedus? Mida soovitaksite, mida peaks jälgima, kas üldse on soovitav raseduse ajal saunas käia jne...

Kas soovitaksite mingi aadressi või raamatu, kus sellest pikemalt jutttu on!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Minu arvamus on:
-rasedus ei ole haigus
-hügieeniprotseduurid on lubatud enesetunde järgi
-raseduse lõpupoole ei oleks arukas kaua ja väga kuumas saunas viibida verejooksu ohu tõttu
On mitmeid eesti aotorite raamatuid, küsige raamatupoodidest.
Muidugi võib olla trükk läbi müüdud.
Külastage rasedate loenguid.