suitsetamine raseduse ajal 29.12.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

tere!

Mul on küsimus seoses suitsetamisega raseduse ajal. on arst, kes väidab, et kohe lõpetada ei tohi, samas teine arst aga käsib kohe lõpetada. kummal siis õigus on? kas tohib suitsetada või ei? mõistan, et eks see on iga raseda enda südametunnistuse järgi, kuid mis on arsti nõuanne?

Ettetänades,
Reilika

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Reilika.
Soovitan kindlasti raseduse ajal mitte suitsetada. Kui suudate, lõpetage kohe päevapealt.
Jõudu teile soovides Aire Sekavin