trenn 1,5 kuuse lapse emale 15.12.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Milline trenn oleks sobilik 1,5 kuuse lapse emale? Millal võiks alustada? Sünnitus läks hästi.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Ei tea Teie vanust, kehakaalu, kui palju olete raseduse ajal juurde võtnud, kas toidate rinnaga, mis haigusi olete põdenud või põete, milline on Teie treenituse aste jne. Soovitan pöörduda spordiklubidesse ja rääkida seal professionaalsete treeneritega. Kindlasti oskavad nad leida Teile sobivaima treeningkoormuse ja -viisi .
Tervitades Aire Sekavin