Raseduse aeg hammaste parandamine tuimestusega 27.10.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Külastasin hambaarsti kui olin 15 nädalat rase. Teavitasin kenasti ja puha ning vaatamata sellele tehti tuimestus ning parandati üks hammas.
Põhjendati, et see ainult kohalik ja miskit ei mõju. Nüüd aga olen lugenud palju igasugu materjali ning tekkis kõhe tunne.
Kas pean muretsema ning ekstra tegema mingid analüüsid või ultraheli.
Ette tänades
Kersti

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Kersti!
Teie hambaarst oli tubli ja tegi kõik õigesti, katkised, mädased ja põletikega hambad on ohtlikud lootele ja emale.
Naistearst G.Litter