rasedus peale kahte keisrit? 10.10.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere. Olen praegu ise 28-aastane. Mul on kodus kaks keisrilast 7-aastase vahega. Pisema sünnist on möödas 2,5 aastat. Keiser tehti mõlemal juhul seetõttu, et üle kahe sõrme ei avanenud. Kas üldse oleks soovitatav mul tulevikus veel ühe lapse saamisele mõelda? Millised on võimalikud riskid?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Sünnitage kindlasti veel vähemalt 1 laps.
Sünnituse ajal otsustatakse, milline on parim sünnitusabi taktika.
Täiskantud raseduse ajal, üle 38. nädala, on mõeldav ka prostaglandiingeelide kasutamine emakakaela "küpsetamiseks". Teile tulekski raseduse ajal koostada raseduse juhtimise individuaalne plaan.