spiraal ja rasedus? 09.10.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere

Olen 25 aastane naine. Sünnitanud ei ole. Spiraali lasin ära võtta kaks kuud tagasi, aga siiani ei ole veel rasestunud. Pikalt võtab aega, enne kui rasestun. Spiraal pandi mulle sellepärast, kuna hormoontablette mu organis ei kannatanud.

Tiina

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Tiina
Terve naine peaks soovi korral rasestuma ühe aasta jooksul. Kui Te ei ole ühe aasta jooksul rasestunud , võiksite pöörduda naistearsti poole, et teha uuringud.
Edu Teile soovides Aire Sekavin