Anatoomia UH 08.10.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Olen praegu 17.nädalat rase ja sain just double testi tulemused teada. Lõppkokkuvõttes oli kõik küll korras, aga arst soovitas siiski kiiremas korras minna anatoomia UH-sse e. juba järgmisel nädalal, kui mul on rasedust 17+2.

Olen kuulnud, et enamusel tehakse siiski hiljem - 19.-20.ndal nädalal. Kas 17+2 on natuke liiga vara või on kõik vajalikud asjad näha ka siis?

Ette tänades,
Maria

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Kui test oli korras, siis UH soovitus oleks 19-20.ndal ras. nädalal. Sel ajal on rohkem näha ja on informatiivsem. Dr.Kadastik