rasedus ja seks 06.10.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere.
Väga tore, et selline portaal on olemas ja leidub tohtreid, kes interneti vahendusel abistada tahavad. Edu neile.
Mul oleks küsimus: olen 12 nädalat beebi ootel. Mõned minutid peale vahekorda hakkab tupp kõvasti kipitama, ning võib kipitada järjest mitu tundi (raseduse ajal pole ka kordagi orgasmi saanud). Millest see tingitud on? Ja kas selle puhul annab ka midagi ette võtta?
Kõike paremat teile. S.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud S.!
Tänan Teid meie tasuta missioonitöö tunnustamise eest!
Nii meeldivate patsientide pärast me seda tööd teemegi.
Tõenäoliselt on tegemist tupeseene ägenemisega, mis rasedatel kipub korduma tänu hormoonide muutumisele.
Registreeruge plaanilisele vastuvõtule ja kirjeldage arstile oma kaebusi, ravimid on retseptiravimid.
Orgastilisust annaks parandada rääkides partneriga oma ootustest temale ning vajadusel konsulteerida seksuaalnõustajaga Seksuaaltervise Kliinikus.
Naistearst G.Litter