väike rasedus? 03.10.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Käisin arsti juures rasedust tuvastamas - tsükli järgi võiks olla u 5-6 nädal. Läbivaatusel arst pakkus ilusat rasedust, UH-s aga väidetavalt suurt rasedust ei näinud, ainult oletatavat lootemuna asukohta. Paluti mõne nädala pärast tagasi tulla, et siis on selge, kas tegemist tsüklihäire või siiski rasedusega, mina aga olen väga mures - rasedustestid on juba 3 kolm korda väga positiivse vastuse andnud!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Teie arstil on õigus, kui ei ole näha selget lootepõit, tuleb ultraheliuuring korrata.
Lugege ka eelmist vastust samalaadsele murele.