soov rasestuda 21.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen jälginud oma tsüklit 4 kuud ja iga kuu algavad päevad täpselt 2 päeva varem. 27 juuni järgmised 25 juuli siis 23 august, nüüd 21 september. Soovin rasestuda kuid ei õnnestu.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Teil on ilus regulaarne tsükkel. Kui Te ei ole rasestunud ühe aasta jooksul vajaksite edasisi uuringuid. Seniks võite proovida arvestada välja oma ovulatsiooni päeva ja olla vahekorras just siis või päev varem.
Edu Teile soovides Aire Sekavin