abordivastane sünnitusmaja 20.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Ma ei taha sünnitada, samas majas, kus aborte sooritatakse. Millistes Tallinna sünnitusmajades seda ei tehta?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Arvan, et sellist eraldi maja on raske leida kogu maailmas, sest raseduspatoloogia ja günekoloogia on väga seotud ja on väga kulukad erialad.
Kuid ärge muretsege, günekoloogia ja sünnitusabi on eraldi korpustes ja need haiged ei puutu kunagi kokku. Ka on suurtes naistekliinikutes (IT Keskhaigla Naistekliinik) eraldi sünnitusabile ja raseduspatoloogiale spetsialiseerunud naistearstid ja günekoloogiale ning teistele kitsamatele erialadele (operatiivne günekoloogia, günekoloogiline-endokrinologia jpm.) spetsialiseerunud naistearstid.
Soovitan Teil ühendust võtta IT Keskhaigla Naistekliiniku juhataja dr.Tammemäega ja küsida lisainformatsiooni 6207150.