Double test 18.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Arst palus, et ma läheks Double testi tegema 15-ndal nädalal, kuid kuupäeva ei täpsustanud. Hetkel on mul rasedust 14+3. Kas see on siis nüüd 14. või 15. nädal?

Vastuse eest ette tänades,
Angeelika

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Angeelika!
DT määratakse 15.-17. nädalal.
Täpseim on gestatsiooni aeg, ehk ultrahelidiagnostikal määratud loote vanus.
Teie loode oligi sel hetkel 14 nädalat ja 3 päeva vana.
Preagu on juba sobiv aeg kuni 16+6-ni.
Naistearst G.Litter