LOOTE PIKKUS 04.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!Kas see on normaalne kui 30 nädalal on loote pikkus 30,5 sentimmeetrit.Ma ei saagi hästi aru kuidas seda võetakse ja kas ta ongi üld pikkus,kuna tital on ju jalakesed kronksus.Jään teie vastust ootama.Ette tänades.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
30. rasedusnädalal ei mõõdeta loote pikkust. Mõõdetakse
-BPD loote pea diameeter
-FL loote reieluu pikkus
-AD vajadusel kõhu ümbermõõt jt. mõõdud