vahekord ovulatsiooni ajal 01.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere, kas sage vahekord (1-2 korda päevas, eesmärgiks rasedus) võib kuidagi kahjustada tulevast loodet, sest arvan, et viljastusin kaks nädalat tagasi, kuna sümptomid viitavad kõik rasedusele, kuid nüüd on juba neljandat päeva alakõhus valud.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Sage vahekord ei kahjusta loodet. Kui teil on ebamäärased valud alakõhus raseduse alguses(nagu algaks menses aga ei ole alanud), on üsna tavaline.
Parimate soovidega Dr.Kadastik